مقدار بار مجاز هواپیمایی الاتحاد - گل پرواز

مقدار بار مجاز هواپیمایی الاتحاد بر مبنای مبدا و مقصد شما تعیین می شود. شما برای سوار شدن به هواپیمای الاتحاد فقط می توانید یک ساک دستی شخصی را به کابین ببرید و برای بقیه باید طبق مقدار بار مجاز هواپیمایی الاتحاد عمل کنید.

مقدار بار مجاز هواپیمایی الاتحاد بر اساس مبدا و مقصد مسافر متفاوت است و تنها ساک دستی که مسافران می توانند همراه خود داشته باشند در پرواز خارجی به صورت زیر است:

مقدار بار مجاز هواپیمایی الاتحاد برای تمام کشورهای جهان به جز آمریکا، کانادا و برزیل به شرح زیر است:

فرست کلاس:  حدکثر وزن ۴۰ کیلوگرم و ابعاد    ۹۰×۷۲×۴۵ سانتیمتر

بیزینس کلاس: مقدار بار مجاز هواپیمایی الاتحاد دو کیف با وزن کلی ۱۲ کیلوگرم با حداکثر ابعاد ۱۱۱ سانتیمتر در مجموع (مجموع طول و عرض و ارتفاع)

اکونومی: حداکثر وزن مقدار بار مجاز هواپیمایی الاتحاد در اکونومی ۳۰ کیلو و ابعاد کلی ۹۰ سانتی برای قسمت بار و  یک کیف ۷ کیلویی با همان ابعاد به صورت همراه.

مقدار بار مجاز هواپیمایی الاتحاد درباره کودکان نیز نباید از ۱۰ کیلوگرم تجاوز کند.

ناوگان هواپیمایی اتحاد

هم اکنون این شرکت بیش از ۱۰۰ فروند هواپیمای مسافربری و باری در اختیار خود دارد که البته برخی از این هواپیماها توسط ایرلاین‌های دیگری همچون اطلس‌ایر، مارتین‌ایر، جت ایرویز و ... مدیریت می‌شوند. که این شرکت ها نیز در رتبه بندی شرکت های هواپیمایی جهان در جایگاه قابل قبولی هستند.

تاریخچه هواپیمایی اتحاد

شرکت هواپیمایی اتحاد، Etihad Airways، در سال ۲۰۰۳ توسط خاندان سلطنتی شیخ نشین ابوظبی تاسیس گردید. پایگاه اصلی هواپیمایی اتحاد در فرودگاه بین‌المللی ابوظبی بوده و دفتر مرکزی آن در شهرک خلیفه ابوظبی قرار دارد. برای کسب اطلاعات درباره این که هواپیمایی قطر بهتر است یا امارات به سایت خرید بلیط گل پرواز مراجعه کنید.

اتحاد ایرویز در سال ۲۰۱۲ حدود ۱۰.۳ میلیون مسافر را جابه‌جا نموده است که نسبت به سال قبل رشدی ۲۳ درصدی را نشان می‌دهد. این شرکت امروزه جزو بیست شرکت مطرح هوایی جهان و یکی از پیشرفته‌ترین ایرلاین‌های منطقه خلیج‌فارس محسوب می‌گردد.

فرودگاه ابوظبی دومین فرودگاه بزرگ بین‌ المللی دنیا

 از ویژگی‌های بارز این شرکت، عقد قراردادهای متعدد همکاری با شرکت‌های مطرح هواپیمایی جهان و حتی پیمان اتحاد با آنهاست. از مشهورترین این شرکت‌ها می‌توان به داروین، ایربرلین، جت‌ایرویز هند و ویرجین‌ایر استرالیا اشاره نمود.

اسپانسری و تبلیغات توسط هواپیمایی اتحاد

حاملی اصلی لیگ فوتبال آمریکا و کانادا در سال ۲۰۱۴، اسپانسر رسمی دسته اول لیگ فوتبال قبرس در سال ۲۰۱۳، حامی لیگ «هارلینگ»* جوانان ایرلند در سال ۲۰۰۸ و ...

حمایت اتحاد ایرویز از تیم های ورزشی

 *هارلینگ (Hurling): نوعی ورزش سنتی ایرلندی که شبیه راگبی است و یا بهتر است بگوئیم سرمنشا ایجاد ورزش راگبی شناخته می‌شود.

جوایز کسب شده توسط هواپیمایی اتحاد

این شرکت با وجود طول عمر کوتاه خود از زمان تشکیل جوایز متعددی را تصاحب کرده است. از مهم‌ترین این جوایز که تعداد آنها به ۳۰ عنوان می رسد می‌شود به موارد زیر اشاره نمود:

بهترین شرکت هواپیمایی جهان در سال ۲۰۰۹ از لحاظ داشتن بهترین صندلی‌های بیزینس کلاس

ایرلاین پیشرو جهان در سال ۲۰۰۹- ۲۰۱۰- ۲۰۱۱- ۲۰۱۲

ایرلاین پیشروی جهان در سال 2013 از لحاظ برتر بودن کابین‌های فرست کلاس

انتخاب شده توسط Skytrax به عنوان بهترین ایرلاین جهان در کابین‌های فرست کلاس در سال ۲۰۱۰ و در تمام بخش‌های کابین‌های فرست کلاس در سال ۲۰۱۳

بهترین ارائه دهنده بلیط پرواز خارجی در منطقه خاورمیانه

بخش باربری هواپیمایی اتحاد

سه بوئینگ B777F، دو بوئینگ 400F-747 و چند ایرباس A330 و بوئینگ دیگر ناوگان ۱۰ فروندی باربری این شرکت را تشکیل می‌دهند که در سال ۲۰۱۲ حدود ۳۶۸ هزار تن بار را جابه‌جا نمودند. اگرچه هدف این شرکت حمل بیش از ۵۰۰ هزار تن بار در سال است.

 

برچسب ها {{item.name}}